Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Diagnostyka

Sprawny samochód to podstawa bezpieczeństwa, tak dla kierowcy, jak i wszystkich uczestników ruchu drogowego. Auto Celej w Łukowie gwarantuje w pełni profesjonalną diagnostykę pojazdów, która zapewni dokładny przegląd stanu technicznego Twojego auta. Stacja dokonuje badań technicznych wszystkich rodzajów pojazdów w pełnym zakresie. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie gwarantuje profesjonalność usług, wszechstronną pomoc techniczną oraz rzetelność wykonywanych badań.Termin przeglądu

Forma przypomnienia
SMSPocztą tradycyjnąE-mailWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Wypełnij formularz,
a przypomnimy Ci o zbliżającym się terminie przeglądu

Nowoczesność i doświadczenie


Diagnostyka pojazdów odbywa się w nowoczesnym budynku, który wyposażony jest w najnowszy sprzęt diagnostyczny. Posiadamy odpowiednie atesty i certyfikaty, potwierdzające jakość dokonywanych w stacji przeglądów. Nowoczesność idzie tutaj w najlepszej z możliwych par z wieloletnim doświadczeniem. Od 20 lat czuwamy nad bezpieczeństwem i sprawnością pojazdów naszych klientów, co jest najlepszą gwarancją jakości oraz profesjonalizmu oferowanych usług.

stacja-kontroli-pojazdow-w-lukowi
okregowa-stacja-kontroli-pojazdow-lukow

Szeroki zakres usług


Przegląd samochodowy to nie jedyne usługi jakie świadczone są przez naszą stację w Łukowie. Można liczyć tu też na rzetelną pomoc w wielu innych obszarach, jak na przykład mechanika i serwis klimatyzacji, geometria kół oraz rzeczoznawstwo samochodowe. W każdym przypadku oferujemy pełną pomoc techniczną.

Mechanika i klimatyzacja

Geometria kół

Myjnia

Rzeczoznawstwo