Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt
Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt

Bosch serwis Siedlce

Czysty samochód

to przede wszystkim duma kierowcy, ale i większe bezpieczeństwo na drodze oraz dłuższe życie auta. Myjnia samochodowa przy Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Łukowie gwarantuje szybkie i wygodne umycie całego pojazdu.

Nowocześnie i dokładnie

Korzystając z myjni zależy nam na czasie, wygodzie, ale też na dokładnym umyciu całego pojazdu. Profesjonalna obsługa i nowoczesny sprzęt stanowią gwarancję jakości oferowanych usług i czystości wyjeżdżających z myjni samochodów. Jesteśmy najlepiej wyposażoną w okolicy myjnią, dlatego polecamy korzystanie z naszych usług.

Kompleksowa usługa

Ogromną zaletą jaką posiada myjnia jest wszechstronność oferowanych przez nią usług. Można tutaj zlecić zarówno mycie i woskowanie samochodu, jak i mycie silnika oraz mycie podwozia. Nasza myjnia jest jedynym miejscem w Łukowie, w którym można skorzystać ze specjalnego podnośnika i wyczyścić podwozie.

Stacja kontroli Stacja kontroli
Mechanika i klimatyzacja Mechanika i klimatyzacja
Geometria kół
Rzeczoznawstwo Rzeczoznawstwo

Serwis samochodowy Bosch

Jako autoryzowany serwis samochodowy, zapewniamy kompleksową obsługę pojazdom wszystkich marek. Dysponujemy profesjonalnym wyposażeniem warsztatu, a pracujący w naszych szeregach specjaliści to doświadczeni i wysoko wykwalifikowani fachowcy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Korzystając z najnowszych technologii, oferujemy nie tylko naprawy rozmaitych usterek, ale też przeglądy techniczne samochodów. Z naszych usług skorzystała już cała rzesza Klientów — zarówno z Łukowa, jak i Siedlec oraz okolic. Szukasz profesjonalnego serwisu pracującego na wyposażeniu marki Bosch? Dobrze trafiłeś!

Auto Celej, czyli kompleksowa diagnostyka pojazdów

Prowadzony przez nas serwis samochodów to gwarancja zadowolenia oraz wysokiej jakości usług. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom Klientów, oferujemy napełnianie systemów klimatyzacji, precyzyjne wyważanie kół, przeglądy techniczne, a także szereg innych usług, dzięki którym Twoje auto będzie sprawne, gwarantując w pełni bezpieczną i komfortową jazdę. Jako serwis Bosch zapewniamy wsparcie doświadczonych specjalistów przy równoczesnym korzystaniu z niezawodnego sprzętu. Zamieszkujesz Siedlce bądź okolice? Odwiedź nasz warsztat w Łukowie już dziś!

Profesjonalny serwis i nowoczesna myjnia Bosch

W codziennej pracy ważna jest dla nas rzetelność, uczciwość, a co najważniejsze zadowolenie Klientów. Z tego powodu korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości części zamiennych, oferując ekspresowe naprawy samochodów różnych marek. Zależy Ci na kompleksowym wyczyszczeniu wnętrza oraz karoserii auta? Jesteśmy przekonani, że nasza myjnia jest miejscem, w którym szybko i wygodnie odpicujesz swój pojazd na błysk. Skorzystaj z usługi woskowania karoserii bądź też zdecyduj się na staranne mycie podwozia. Zapraszamy do współpracy!