Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt
Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt

Stacja kontroli pojazdów

Diagnostyka

Sprawny samochód to podstawa bezpieczeństwa, tak dla kierowcy, jak i wszystkich uczestników ruchu drogowego. Stacja kontroli w Łukowie gwarantuje w pełni profesjonalną diagnostykę pojazdów, która zapewni dokładny przegląd stanu technicznego Twojego auta.

Wypełnij formularz, a przypomnimy Ci o zbliżającym się terminie przeglądu

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest AUTO CELEJ TOMASZ CELEJ z siedzibą w Łukowie, 21-400 ul. Jana Stanisława Majewskiego 3.Czytaj więcej
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy AUTO CELEJ TOMASZ CELEJ. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Nowoczesność i doświadczenie

Diagnostyka pojazdów odbywa się w nowoczesnej stacji, która wyposażona jest w najnowszą technologię i sprzęt diagnostyczny. Posiada odpowiednie atesty i certyfikaty, potwierdzające jakość dokonywanych w stacji przeglądów. Nowoczesność idzie tutaj w najlepszej z możliwych par z wieloletnim doświadczeniem. Od 20 lat czuwamy nad bezpieczeństwem i sprawnością pojazdów naszych klientów, co jest najlepszą gwarancją jakości oraz profesjonalizmu oferowanych świadczeń.

Szeroki zakres usług

Przegląd samochodowy to nie jedyne usługi jakie świadczone są przez naszą stację w Łukowie. Można liczyć tu też na rzetelną pomoc w wielu innych obszarach, jak na przykład mechanika i klimatyzacja, bądź geometria kół. W każdym przypadku oferujemy pełną pomoc techniczną.

Mechanika i klimatyzacja Mechanika i klimatyzacja
Geometria kół
Myjnia Myjnia
Rzeczoznawstwo Rzeczoznawstwo

Zadzwoń teraz i zapytaj o wycenę usługi

Kontakt