Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt
Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt

Przegląd gwarancyjny samochodu

Czysty samochód

to przede wszystkim duma kierowcy, ale i większe bezpieczeństwo na drodze oraz dłuższe życie auta. Myjnia samochodowa przy Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Łukowie gwarantuje szybkie i wygodne umycie całego pojazdu.

Nowocześnie i dokładnie

Korzystając z myjni zależy nam na czasie, wygodzie, ale też na dokładnym umyciu całego pojazdu. Profesjonalna obsługa i nowoczesny sprzęt stanowią gwarancję jakości oferowanych usług i czystości wyjeżdżających z myjni samochodów. Jesteśmy najlepiej wyposażoną w okolicy myjnią, dlatego polecamy korzystanie z naszych usług.

Kompleksowa usługa

Ogromną zaletą jaką posiada myjnia jest wszechstronność oferowanych przez nią usług. Można tutaj zlecić zarówno mycie i woskowanie samochodu, jak i mycie silnika oraz mycie podwozia. Nasza myjnia jest jedynym miejscem w Łukowie, w którym można skorzystać ze specjalnego podnośnika i wyczyścić podwozie.

Stacja kontroli Stacja kontroli
Mechanika i klimatyzacja Mechanika i klimatyzacja
Geometria kół
Rzeczoznawstwo Rzeczoznawstwo

Przegląd gwarancyjny samochodu

Kupując nowy samochód otrzymujemy tzw. gwarancję producenta. To bardzo dobre rozwiązanie, jednak niesie za sobą obowiązki ciążące na właścicielu pojazdu aż do wygaśnięcia okresu ochrony. W zależności od zapisów w umowie gwarancyjnej co jakiś czas, regularnie, należy udać się na przegląd do Autoryzowanej Stacji Obsługi (ASO). Jest to niezbędne, ponieważ wymieniając w samochodzie jakikolwiek element na własną rękę - umowa gwarancyjna wygasa, a tym samym (w przypadku dużej awarii czy usterki) nie możesz zwrócić się z problemem do producenta.

Co obejmuje przegląd gwarancyjny samochodu?

W ramach przeglądu gwarancyjnego samochodu wymieniane są wszystkie zużywalne elementy — filtry, oleje i wiele innych. Wszystko musi być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, dlatego ten typ przeglądu może być nieco droższy. Jest jednak niezbędny, aby zachować gwarancję. Najczęściej w ASO należy pojawiać się co roku lub w po przejechaniu określonej ilości kilometrów, czyli przy przeciętnej intensywności użytkowania pojazdu raz w roku.

Przegląd gwarancyjny w BOSCH SERVICE Auto Celej

Od wielu lat świadczymy usługi z zakresu naprawy i przeglądów pojazdów. Doświadczenie oraz ciągle podnoszone kwalifikacje zapewniły nam zaufanie Klientów nie tylko Łukowa, ale również okolicznych miejscowości. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy właściciel samochodu czy motocykla znalazł u nas fachową pomoc, doradztwo i opiekę nad samochodem. Oferujemy przeglądy gwarancyjne, techniczne, sprawdzanie geometrii kół, profesjonalne rzeczoznawstwo, a także naprawy klimatyzacji. W BOSCH SERVICE Auto Celej udostępniamy Kierowcom myjnię oraz samochody zastępcze na czas przeglądu bądź naprawy.

Jeśli szukasz punktu osługi dla Twojego samochodu — skontaktuj się z nami! Oferujemy przeglądy gwarancyjne oraz wiele innych usług.