Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt
Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt

Przegląd okresowy pojazdu

Czysty samochód

to przede wszystkim duma kierowcy, ale i większe bezpieczeństwo na drodze oraz dłuższe życie auta. Myjnia samochodowa przy Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Łukowie gwarantuje szybkie i wygodne umycie całego pojazdu.

Nowocześnie i dokładnie

Korzystając z myjni zależy nam na czasie, wygodzie, ale też na dokładnym umyciu całego pojazdu. Profesjonalna obsługa i nowoczesny sprzęt stanowią gwarancję jakości oferowanych usług i czystości wyjeżdżających z myjni samochodów. Jesteśmy najlepiej wyposażoną w okolicy myjnią, dlatego polecamy korzystanie z naszych usług.

Kompleksowa usługa

Ogromną zaletą jaką posiada myjnia jest wszechstronność oferowanych przez nią usług. Można tutaj zlecić zarówno mycie i woskowanie samochodu, jak i mycie silnika oraz mycie podwozia. Nasza myjnia jest jedynym miejscem w Łukowie, w którym można skorzystać ze specjalnego podnośnika i wyczyścić podwozie.

Stacja kontroli Stacja kontroli
Mechanika i klimatyzacja Mechanika i klimatyzacja
Geometria kół
Rzeczoznawstwo Rzeczoznawstwo

Przegląd okresowy pojazdu

Wbrew temu, co przyjęło się uważać, przegląd okresowy pojazdu to nie to samo co badanie techniczne. Przede wszystkim nie jest on obowiązkowy, lecz zalecany po to, aby utrzymać samochód w jak najlepszym stanie. Regularne kontrole auta w profesjonalnym warsztacie mogą zapobiec wielu poważnym usterkom, stąd też warto korzystać z nich zawsze, gdy mamy ku temu sposobność. Podczas przeglądów okresowych sprawdza się bowiem stan techniczny pojazdu pod kątem regularnej wymiany poszczególnych części eksploatacyjnych.

Okresowa kontrola kondycji samochodu — co sprawdzamy podczas przeglądu?

W trakcie przeglądu w BOSCH SERVICE Auto Celej zajmiemy się sprawdzeniem ilości płynów eksploatacyjnych oraz uzupełnimy brakujące z nich. Kompleksowe badanie auta obejmuje również diagnostykę stanu filtru oleju i powietrza, świec czy też rozrządu oraz ich wymianę, jeśli zajdzie taka potrzeba. W trakcie przeglądu okresowego pojazdu sprawdza się stan zawieszenia, układu hamulcowego, kierowniczego, wydechowego oraz weryfikuje ciśnienie w oponach. Diagnostyka komputerowa pozwala na pełną kontrolę poszczególnych układów, umożliwiając tym samym precyzyjną lokalizację ewentualnych usterek. Zaufaj doświadczonym mechanikom z BOSCH SERVICE Auto Celej i umów się na przegląd okresowy pojazdu już dziś!

Jak często należy przeprowadzać przegląd samochodu?

Na częstotliwość okresowej kontroli stanu pojazdu ma wpływ wiele czynników, jednak najważniejsze są przede wszystkim dwa parametry — liczba przejechanych kilometrów oraz lata, jakie upłynęły od rejestracji pojazdu. Warto kierować się przy tym zdrowym rozsądkiem i sprawdzać swój samochód z uwzględnieniem stylu jazdy i użytkowania. Im bardziej go obciążamy, tym częściej warto wybrać się na przegląd okresowy pojazdu. Zapraszamy do rezerwacji wizyt w BOSCH SERVICE Auto Celej w Łukowie!