Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt
Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt

Myjnia samochodowa

Czysty samochód

to przede wszystkim duma kierowcy, ale i większe bezpieczeństwo na drodze oraz dłuższe życie auta. Myjnia samochodowa przy Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Łukowie gwarantuje szybkie i wygodne umycie całego pojazdu.

Nowocześnie i dokładnie

Korzystając z myjni zależy nam na czasie, wygodzie, ale też na dokładnym umyciu całego pojazdu. Profesjonalna obsługa i nowoczesny sprzęt stanowią gwarancję jakości oferowanych usług i czystości wyjeżdżających z myjni samochodów. Jesteśmy najlepiej wyposażoną w okolicy myjnią, dlatego polecamy korzystanie z naszych usług.

Kompleksowa usługa

Ogromną zaletą jaką posiada myjnia jest wszechstronność oferowanych przez nią usług. Można tutaj zlecić zarówno mycie i woskowanie samochodu, jak i mycie silnika oraz mycie podwozia. Nasza myjnia jest jedynym miejscem w Łukowie, w którym można skorzystać ze specjalnego podnośnika i wyczyścić podwozie.

Stacja kontroli Stacja kontroli
Mechanika i klimatyzacja Mechanika i klimatyzacja
Geometria kół
Rzeczoznawstwo Rzeczoznawstwo

Myjnia — Łuków

Doskonale wiemy, że czyste auto błyskawicznie poprawia humor każdemu kierowcy. Pięknie błyszczący lakier, reflektory bez skazy czy idealnie przezroczyste szyby przyciągają spojrzenia na drodze, a także — poprawiają bezpieczeństwo pasażerów. Jeśli szukasz profesjonalnej myjni samochodowej w Łukowie — zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oprócz pielęgnacji karoserii czy elementów szklanych oferujemy też możliwość dokładnego umycia podwozia dzięki skorzystaniu z podnośnika.

Profesjonalna myjnia samochodowa w Łukowie

Dlaczego Klienci tak chętnie stawiają na myjnię ręczną? Bo jest dokładniejsza automatyczne szczotki. Nasi pracownicy precyzyjnie i przy wykorzystaniu nowoczesnej chemii usuwają z maski samochodowej pozostałości bota, owadów oraz innych zanieczyszczeń. Z nami masz gwarancję idealnie czystego, dopieszczonego w każdym calu auta, do którego wsiądziesz z prawdziwą przyjemnością.

Samochód czysty od opon po dach — tylko w naszej myjni w Łukowie

Dzięki doskonałemu wyposażeniu naszej myjni samochodowej, jak również precyzji pracowników świadczymy najlepsze w okolicy usługi mycia pojazdów. Nowoczesny sprzęt i sprawdzone detergenty świetnie radzą sobie z każdym zabrudzeniem. Nie czekaj — już dziś zadzwoń i umów się na wolny termin, a przy okazji — wykonaj przegląd auta, nabij i wyczyść klimatyzację, a także załatw wiele innych motoryzacyjnych spraw. Zapraszamy!