Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt
Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt

Przegląd pogwarancyjny

Czysty samochód

to przede wszystkim duma kierowcy, ale i większe bezpieczeństwo na drodze oraz dłuższe życie auta. Myjnia samochodowa przy Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Łukowie gwarantuje szybkie i wygodne umycie całego pojazdu.

Nowocześnie i dokładnie

Korzystając z myjni zależy nam na czasie, wygodzie, ale też na dokładnym umyciu całego pojazdu. Profesjonalna obsługa i nowoczesny sprzęt stanowią gwarancję jakości oferowanych usług i czystości wyjeżdżających z myjni samochodów. Jesteśmy najlepiej wyposażoną w okolicy myjnią, dlatego polecamy korzystanie z naszych usług.

Kompleksowa usługa

Ogromną zaletą jaką posiada myjnia jest wszechstronność oferowanych przez nią usług. Można tutaj zlecić zarówno mycie i woskowanie samochodu, jak i mycie silnika oraz mycie podwozia. Nasza myjnia jest jedynym miejscem w Łukowie, w którym można skorzystać ze specjalnego podnośnika i wyczyścić podwozie.

Stacja kontroli Stacja kontroli
Mechanika i klimatyzacja Mechanika i klimatyzacja
Geometria kół
Rzeczoznawstwo Rzeczoznawstwo

Przegląd pogwarancyjny

W przypadku samochodów okres gwarancyjny zazwyczaj trwa 2 lata, podczas których kierowca może cieszyć się jazdą bez obaw o ewentualne usterki. Po upływie tego czasu nierzadko pojawiają się jednak wątpliwości, czy niezawodne dotąd auto nie zaskoczy nas nieprzewidzianą awarią, której koszt będziemy musieli pokryć całkowicie z własnej kieszeni. Warto wtedy zdecydować się na przegląd pogwarancyjny auta — kompleksowa diagnostyka pozwoli wykryć wszelkie nieprawidłowości, jeszcze zanim doprowadzą do poważnych problemów. W serwisie Auto Celej świadczymy taką usługę, zapewniając Klientom możliwość zadbania o pojazd po zakończonej gwarancji, a tym samym korzystać z niego bez przeszkód jeszcze przez wiele lat.

Szczegółowe przeglądy pogwarancyjne samochodów

W naszym serwisie przeprowadzamy profesjonalne przeglądy pogwarancyjne samochodów, skrupulatnie sprawdzając wszystkie układy i podzespoły. Kontrolujemy sprawność między innymi:


Oprócz tego dokładnie przyglądamy się stanowi nadwozia, a także emisji spalin oraz obowiązkowemu wyposażeniu jak np. gaśnica. W razie wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości oferujemy również wykonanie niezbędnych napraw, tak abyś jak najszybciej mógł bezpiecznie wrócić na trasę.

Przeglądy pogwarancyjne w BOSCH SERVICE Auto Celej — profesjonalizm i wysokiej klasy sprzęt

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest przeprowadzenie dokładnego przeglądu całego auta, zwłaszcza jeśli chodzi o pojazd mający na liczniku wiele przejechanych kilometrów lub wykorzystywany przez długie lata. Podczas przeglądów pogwarancyjnych korzystamy zatem wyłącznie z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego dysponującego wymaganymi certyfikatami i atestami. Pozwala nam to na precyzyjne zbadanie podzespołów, a przez to wykrycie wszelkich problemów technicznych. Zapraszamy do kontaktu!