Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt
Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt

Wymiana opon Łukow

Czysty samochód

to przede wszystkim duma kierowcy, ale i większe bezpieczeństwo na drodze oraz dłuższe życie auta. Myjnia samochodowa przy Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Łukowie gwarantuje szybkie i wygodne umycie całego pojazdu.

Nowocześnie i dokładnie

Korzystając z myjni zależy nam na czasie, wygodzie, ale też na dokładnym umyciu całego pojazdu. Profesjonalna obsługa i nowoczesny sprzęt stanowią gwarancję jakości oferowanych usług i czystości wyjeżdżających z myjni samochodów. Jesteśmy najlepiej wyposażoną w okolicy myjnią, dlatego polecamy korzystanie z naszych usług.

Kompleksowa usługa

Ogromną zaletą jaką posiada myjnia jest wszechstronność oferowanych przez nią usług. Można tutaj zlecić zarówno mycie i woskowanie samochodu, jak i mycie silnika oraz mycie podwozia. Nasza myjnia jest jedynym miejscem w Łukowie, w którym można skorzystać ze specjalnego podnośnika i wyczyścić podwozie.

Stacja kontroli Stacja kontroli
Mechanika i klimatyzacja Mechanika i klimatyzacja
Geometria kół
Rzeczoznawstwo Rzeczoznawstwo

Wymiana opon w Łukowie

Dobór odpowiednich opon, ich wyważenie oraz ciśnienie to bardzo ważne kwestie, które mają wpływ na precyzję prowadzenia pojazdu oraz bezpieczeństwo jazdy. Co prawda, sezonową wymianę opon w samochodzie można wykonać samodzielnie, dysponując podnośnikiem i kluczem do kół, ale przy tego typu czynnościach zaleca się wizytę w profesjonalnym serwisie, w którym fachowcy poza samą wymianą, sprawdzą też poprawne wyważenie kół, działanie całego systemu, a także przy okazji przyjrzą się innym układom i elementom eksploatacyjnym.

Nasi mechanicy szybko zdiagnozują problem i znajdą najlepsze rozwiązanie na jego usunięcie

Zapraszamy do serwisu Auto Celej, najlepszej, okręgowej stacji kontroli pojazdów w Łukowie. Oferujemy szeroki zakres usług, z których jedną z nich jest wymiana opon. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu w wykonywaną pracę, a także korzystaniu z nowoczesnych urządzeń i sprawdzonych metod, jesteśmy w stanie szybko wymienić różnego rodzaju opony w pojazdach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i dbając o ich bezpieczeństwo podczas jazdy, zajmujemy się również sprawdzaniem ciśnienia i precyzyjnym wyważaniem kół.

Wymiana opon – kiedy należy to zrobić?

Według fachowców i producentów ogumienia, opony zimowe powinny być wymienione na letnie, gdy średniodobowa temperatura przekracza 7 stopni powyżej zera. Warto więc obserwować prognozy długoterminowe i umówić się na wizytę u wulkanizatora, gdy będzie to konieczne. Serdecznie zapraszamy do stacji diagnostycznej Auto Celej w Łukowie niedaleko Siedlec – nasi doświadczeni mechanicy są do Twojej dyspozycji, zawsze gotowi, aby zadbać o Twój samochodów!