Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt
Strona główna Okręgowa stacja kontroli Mechanika i klimatyzacja Geometria kół Myjnia Rzeczoznawstwo Kontakt

Zabezpieczenie antykorozyjne samochodu

Czysty samochód

to przede wszystkim duma kierowcy, ale i większe bezpieczeństwo na drodze oraz dłuższe życie auta. Myjnia samochodowa przy Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Łukowie gwarantuje szybkie i wygodne umycie całego pojazdu.

Nowocześnie i dokładnie

Korzystając z myjni zależy nam na czasie, wygodzie, ale też na dokładnym umyciu całego pojazdu. Profesjonalna obsługa i nowoczesny sprzęt stanowią gwarancję jakości oferowanych usług i czystości wyjeżdżających z myjni samochodów. Jesteśmy najlepiej wyposażoną w okolicy myjnią, dlatego polecamy korzystanie z naszych usług.

Kompleksowa usługa

Ogromną zaletą jaką posiada myjnia jest wszechstronność oferowanych przez nią usług. Można tutaj zlecić zarówno mycie i woskowanie samochodu, jak i mycie silnika oraz mycie podwozia. Nasza myjnia jest jedynym miejscem w Łukowie, w którym można skorzystać ze specjalnego podnośnika i wyczyścić podwozie.

Stacja kontroli Stacja kontroli
Mechanika i klimatyzacja Mechanika i klimatyzacja
Geometria kół
Rzeczoznawstwo Rzeczoznawstwo

Zabezpieczenie antykorozyjne samochodu

Jesień, zima i wczesna wiosna, czyli w zasadzie większa część roku, to czas, kiedy nasze auto jest narażone na dodatkowe zniszczenia spowodowane działaniem wilgoci oraz soli drogowej używanej do odmrażania jezdni oraz chodników. W połączeniu z ostrymi drobinami piasku uszkadza ona wrażliwe elementy, wnikając w zarysowania i powodując korozję. Jedną z naszych najczęściej wybieranych usług jest zabezpieczenie antykorozyjne samochodu. Polega ono na nałożeniu specjalnego preparatu na podwozie pojazdu po dokładnym przygotowaniu powierzchni, wypiaskowaniu oraz nałożeniu odpowiednich warstw antykorozyjnych z woskiem na koniec.

Chociaż wszystkie auta są fabrycznie zabezpieczane przed korozją — zarówno w obrębie nadwozia, jak i elementów podwozia — to z czasem każdy pojazd może ulec uszkodzeniu przez rdzę. Dotyczy to przede wszystkim tych, z których korzystamy przez wiele lat, zwłaszcza wtedy, gdy są narażone na częste działanie opadów atmosferycznych. Warto zatem postawić na dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne samochodu pozwalające cieszyć się bezpieczną, bezproblemową jazdą przez znacznie dłuższy czas, a zarazem zadbać o estetyczny wygląd pojazdu. W naszym serwisie zajmujemy się więc nakładaniem takich powłok ochronnych na podwozie auta.

Skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne samochodu w Auto Celej

W serwisie Auto Celej świadczymy kompleksowe usługi dla kierowców obejmujące nakładanie zabezpieczenia antykorozyjnego na samochody. Wykonujemy powłoki ochronne z wykorzystaniem niezawodnych preparatów o wysokiej skuteczności zarówno na nowych autach, jak i nieco starszych pojazdach. Zabezpieczamy wszystkie elementy samochodu narażone na korozję, zachowując doskonałą precyzję nakładania środków antykorozyjnych, aby zagwarantować im efektywną ochronę przez długi czas. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!